Organizacja imprez

ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH W RESTAURACJI WIDOCZNA SALA WESELNA NA 100 OSÓB

Znalezienie odpowiedniej sali weselnej może być nie lada wyzwaniem dla kogoś, kto nie ma ani zbyt dużo czasu, ani pomysłu na tego rodzaju przedsięwzięcie. Organizację imprez okolicznościowych warto więc powierzyć prawdziwym specjalistom, którzy wszystkie ważne elementy zwiążą w całość w taki sposób, aby każdy z Gości długo i z uśmiechem wspominał chwile spędzone na przyjęciu.

Restauracja Widoczna w Warszawie-Wawrze gwarantuje, że jeśli zdecydujecie się Państwo na organizację imprezy okolicznościowej w naszej pięknej sali weselnej, niewątpliwie będzie to bardzo udany wybór. Jesteśmy doświadczonym zespołem z niezliczoną ilością świetnych pomysłów, które zaskakują czasem nawet nas samych…

RESTAURACJA WIDOCZNA ORGANIZUJE

Organizujemy m.in.: wesela, konsolacje, komunie, chrzciny, urodziny, spotkania okolicznościowe, bankiety, spotkani firmowe.

Nasza restauracja to doskonałe miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju przyjęć, które wymagają niezwykłej oprawy, wykwintnego jedzenia i profesjonalnej obsługi. Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ od lat zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych.

​Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami weselnymi/bankietowymi, mogącymi komfortowo pomieścić 100 osób.

​Serdecznie zapraszamy do naszej sali weselnej/bankietowej w Warszawie – Wawrze. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom!